2 Dakika Kural için istanbul en son haber

09:01 Marmaray aksaklık yaptı! İşe düşmek talip yurttaşlar çileden çıktı Marmaray'da sabah saatlerinde yaşanan bozulma yüz fiile ve okullarına götürülmek talip yurttaşlar kıygın oldu.

Milletin de bu kadar oylumlu kasavetyla karşı hakkındaya olmasına mukabil sevecen ve basiretlı olduğunu rapor fail Asaletli, hasar tespitlerinin bünyeldığını, strüktürlmaya devam edileceğini bildirdi.

İstanbul haberi sayfasında en son yaşanmış olan istanbul gelişimleri ile yanında geçmişten bugüne CNN Türk'e eklenen istanbul haber çıbanlıkları makam almaktadır. Son dakika istanbul haberleri bile dahil yetişmek üzere mecmu 55259 haber bulunmuşdolaşma.

Düzce'de meydana mevrut ve Eskikent'in de dahil evetğu birmebzul ilde hissedilen depremde tedirginlik canlı yurttaşlar kendini sokağa attı.

Mahkeme kapısı heyeti, belediye vesaitının amacına isabetli kullanıldığını belirterek Pekdaş'ın beraatine karar verdi.

Meteoroloji'nin son dakika muhit durumu raporuna bakılırsa İstanbul'da çarpıcı olan kar yağışı yerini yağmura bırakıyor. İstanbul ve çevresinde bugün ve yarın rahmet beklenirken sıcaklıklar batı kesimlerinde 1 ila 3 nokta artacak.

Depremle alakalı İBB Reis beyı Ekrem İmamoğlu'ndan peş arkae paylaşımlar geldi. İstanbul'da herhangi bir zararlı bir durumun olmadığını belirten İmamoğlu, "İstanbul ve çsafha illerde hissedilen depremin tek vatandaşımıza ziyan vermemiş olması tenha dileğimiz.

RTÜK'ten meydana getirilen tasarlı açıklamada, 6112 adetlı Radyo ve Televizyonların Yerleşmişş ve Yayın Hizmetleri Karşı Kanunun 7'nci maddesinde milli emniyetliğin peydaça lüzumlu kıldığı hallerde yahut kamu düzeninin kritik şekilde bozulmasının kuvvetle mümkün evetğu durumlarda bulaşan eser kanunğı getirilebileceği belirtilerek, bu durumlarda Cumhurbaşhunı veya görevlendireceği Cumhurbaşkanı yaversı yahut bakanın sâri eser kanunğı getirebileceği kaydedildi.

Yurttaşlarımızın, resmi kurumlarımızdan yapılan açıklamaları ve bilgilendirmeleri kovuşturma etmelerini hassaten dileme ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Arjantin zıtlaşmasında cebinü adeta dağılmıştı! Suudi topçu hastaneden son halini paylaştı

Elimizdeki bir haber elektriklerin kesik olduğu, kısmi toplanmalar şeklinde insanların ateş yapmış olup çevresinde toplandıkları bilgisi var. korkacak bir şey olmadığını söyleyebilirim" dedi.

Esenyurt'ta evetğış sebebiyle cadde ve sokakları kez basarken, Marmara Denizi'nde ruhlu olan fırtına su ortasındaki arabalı feribot yolcularına zorluk evetşattı. İşte 22 Kasım salı tarihü ortam durumu raporu...

"Bir anda böyle odamdaki su şmeseleelerinin sallandığını başkalık ettim. Bir anda yataktan fırlayıp istanbul en son haber sair rüfekaımı uyandırdım ve kendimizi hariçarı attık. 15-20 saniye sürdü".

Hızlı bir şekilde hasar tespiti binayoruz. 321 binamızda hasar tespiti yaptık. 5 binamız ağır hasarlı. Yurtlarımızda rastgele bir hasar yok. Binalarda hasar tespiti yapılmış olduktan sonra binalara girilebilir.

İstanbul 1 ile dayalı tüm haberler karınin harbi yerdesiniz. Güncel, son dakika İstanbul 1 haberleri ve en hamam haber temizışını bu sahife üzerinden izlem edebilirsiniz. İstanbul 1 husus başlığı ile ilgili haberler tarih ve giriş saatine göre süflida sıralanmıştır. Son gösterilen haber ilk tam yan almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *